O nas

Cześć, tutaj Michał i Piotr.

Przez wiele lat pracowaliśmy osobno, realizując różnorodne projekty filmowe. W 2021 roku nasze drogi się połączyły, a kilka projektów później postanowiliśmy stworzyć coś wspólnego. Tak właśnie powstało Digital Vision.

Od tamtej pory zrealizowaliśmy wiele projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych korporacji. Oczywiście nie zrobiliśmy tego wszystkiego we dwójkę. Nasz zespół zasilają zaufani operatorzy kamer, montażyści video, oświetleniowcy, scenarzyści, fotografowie oraz copywriterzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować duże projekty filmowe.

Filmy w naszym portfolio to nie tylko ładne obrazki, ale przede wszystkim efektywne narzędzia marketingowe. Tworzymy materiały, które przyciągają uwagę, pobudzają emocje i pozostają w pamięci odbiorców na dłużej.

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera do produkcji filmowej, to właśnie go znalazłeś. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak skutecznie możemy pomóc w promocji Twojej firmy.

Zdjęcie w zakładce o nas, przedstawiające dwóch mężczyzn w czarnych koszulkach.

Co mówią o nas nasi klienci:

Carolina Toyota
Carolina Toyota
06/10/2023
Jako Autoryzowany Dealer Toyoty jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni ze współpracy z tym studiem filmowym. Operator proponuje bardzo dobre ujęcia znając nasze potrzeby i specyfikę naszej działalności, gorąco polecamy!!!
Elżbieta Plozz
Elżbieta Plozz
06/10/2023
Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność polecam!!!
Lucyna Wawak
Lucyna Wawak
22/06/2023
Firma DigitalVision stworzyła dla mojego sklepu z firanami krótki spot promocyjny. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Pan Piotr oraz Pan Michał z DigitalVision bardzo precyzyjnie podkreślili w spocie jakość i wykończenie oferowanych przeze mnie produktów, które są dla mnie, oraz moich klientów najważniejsze. Jeżeli ktoś potrzebuje nakręcić video reklamowe dla swojej firmy, to gorąco polecam zespół DigitalVision.
Jakub Walat
Jakub Walat
21/06/2023
Współpracowałem z firmą Digital Vision przy dużych projektach realizowanych dla firmy - korporacji, w której pracuje. Doceniam świetną realizację i jakość transmitowanego dla ok 2 tys odbiorców materiału video. W innym projekcie imponowało mi jak firma rozpoznaje nasze potrzeby i proponuje rozwiązania - oddane 5 filmów łącznie na ok 1h materiał był przygotowany w bardzo profesjonalny sposób z efektami, które przykuwały oko oglądających. W tym wszystkim brawo za świetną atmosferę, która służyła realizacji produkcji.
Agnieszka Handzlik
Agnieszka Handzlik
21/06/2023
Serdecznie polecam tą firmę ! Bardzo profesjonalne podejście do ciężkiego tematu jakim było nakręcenie filmu o działalności urzędu ( wymagania ustawy o dostępnosci obiektów publicznych dla osób z ograniczeniami) . Po wspólnym ustaleniu scenariusza, Pan Piotr w sposób niezwykle kulturalny wykonywał ujęcia, w żaden sposób nie zakłócając pracy innym osobom w urzędzie. Na samym końcu otrzymaliśmy film, który jest spójny, interesujący i miły dla oka. Wykonawca z dużym polotem, pomysłowością, inicjatywą i elastycznoscią - co było dla mnie bardzo ważne ;) Realizacja terminowa! Myślę, że śmiało mogę polecić tą firmę, nawet do zadań specjalnych, jakimi są filmy związane z dostępnością obiektów dla osób z ogarniczeniami 💪
Mateusz Stwora
Mateusz Stwora
20/06/2023
Rzetelna współpraca - myślę, że to słowo klucz. Dobrze pracuje się z osobami, które są konkretne, potrafią wyjść z inicjatywą, same zwracają uwagę na aspekty, o których przed nagraniami zleceniodawcy nie mieli pojęcia, a zdecydowanie zwróciliby na nie uwagę po ich zakończeniu. Słowem: warto! Jeśli szukasz więc realizacji materiału video przez kreatywne osoby, potrafiące zaskoczyć montażem i uzyskaniem wyjątkowych kadrów - zdecydowanie jest to właściwy adres ;) Terminowość to też moim zdaniem ważne kwestia, a kilka realizacji istotnie zawsze było kończone zgodnie z planem, co pozwala unikać nerwów ;)
Patrycja Sordyl
Patrycja Sordyl
19/06/2023
Polecam skorzystanie z usług tego zespół wszystkim, ktorzy liczą na profesjonalizm i doświadczenie. Nasza wspólpraca przebiegała sprawnie w przyjemnej atmosferze. Wszystkie nasze oczekiwania i sugestie zostały uwzględnione, a efekt końcowy pracy był jeszcze lepszy niż oczekiwaliśmy:)